PEDICURE BIELSKO-BIAŁA

Pedicure klasyczny

 

Rozpoczynamy od zmycia resztek lakieru, jeśli znajdują się na stopach klientki. Przeprowadza się też kąpiel z użyciem specjalnej soli, dzięki której naskórek staje się miękki. Dokonuje się również obcięcia, wyczyszczenia i spiłowania paznokci, co pozwala im nadać odpowiedni kształt. Ich płytka zostaje odtłuszczona i osuszona, a poza tym, na stopy zostaną naniesione rozmaite odżywcze preparaty. Ponadto, kosmetyczka eliminuje też niepotrzebny, zgrubiały naskórek. Na życzenie klientki, dokonujemy również malowania paznokci metodą tradycyjną bądź też hybrydową. Warto kompleksowo zadbać o swoje stopy, aby prezentowały się pięknie i zdrowo.

 

Pedicure biologiczny

 

Ponadto, polecamy Państwu także wyjątkowy pedicure biologiczny, podczas którego nie stosuje się żadnych przyrządów wykonanych z metalu. Zamiast tego, korzysta się z narzędzi drewnianych, papierowych i szklanych, a także preparatu do zmiękczania naskórka. Co więcej, nie stosuje się wtedy również zmywaczy ani lakierów zawierających w swoim składzie aceton. W efekcie, otrzymujemy wyjątkowo zadbane, wypielęgnowane stopy, pozbawione szorstkości i wysuszenia. Zabieg ten wyróżnia się szczególną delikatnością traktowania paznokci, a także poprawia ich zdrowie i chroni przed narastaniem oraz zadzieraniem się skórek.

 

Przyjemność i bezpieczeństwo

Zabieg jest przyjemny i nie wiąże się z żadnym bólem, dlatego cieszy się coraz większą popularnością. Przed wizytą w gabinecie kosmetycznym warto upewnić się, czy nie występują u nas stany zapalne, brodawki, świeże blizny czy nawet rany, pęknięcia naskórka, grzybice ani drożdżyce. Zapraszamy na kompleksowy pedicure w gabinecie Estelium w Bielsku-Białej zarówno Panie, jak i Panów, którzy chcą odpowiednio zadbać o stan swoich stóp. Dzięki rozległej wiedzy i bogatemu doświadczeniu, potrafimy wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie, w wyniku czego cieszymy się ogromnym uznaniem klientów i klientek. Zapewniamy, że nie zawiodą się Państwo standardem naszych usług

Pedicure4
Pedicure4

Idealny

Pedicure
Pedicure

OPI Bielsko-Biała

Pedicure2
Pedicure2

Opisz swój obraz.

Pedicure3
Pedicure3

Opisz swój obraz.

1/1