PEDICURE BIELSKO-BIAŁA

Pedicure

Pedicure klasyczny

 

Rozpoczynamy od zmycia resztek lakieru, jeśli znajdują się na stopach klientki. Przeprowadza się też kąpiel z użyciem specjalnej soli, dzięki której naskórek staje się miękki. Dokonuje się również obcięcia, wyczyszczenia i spiłowania paznokci, co pozwala im nadać odpowiedni kształt. Ich płytka zostaje odtłuszczona i osuszona, a poza tym, na stopy zostaną naniesione rozmaite odżywcze preparaty. Ponadto, kosmetyczka eliminuje też niepotrzebny, zgrubiały naskórek. Na życzenie klientki, dokonujemy również malowania paznokci metodą tradycyjną bądź też hybrydową. Warto kompleksowo zadbać o swoje stopy, aby prezentowały się pięknie i zdrowo.

 

Pedicure kwasowy

 

Callus peel to świetna alternatywa dla pedicure tradycyjnego, efekty są jednak lepsze i o wiele trwalsze.
Zabieg na bazie kwasów kosmetycznych, który pozwala łatwo usunąć nagromadzony zrogowaciały naskórek, eliminuje dolegliwości związane z pęknięciami naskórka. Produkty wykorzystywane do zabiegu zawierają kwas mlekowy, winowy oraz cytrynowy. Zabieg sprawia, że nawet przesuszona skóra pięt staje się miękka. Zabieg jest uzupełniony o peeling z olejkami, opracowanie kształtu paznokci oraz skórek.

 

Przyjemność i bezpieczeństwo

Zabieg jest przyjemny i nie wiąże się z żadnym bólem, dlatego cieszy się coraz większą popularnością. Przed wizytą w gabinecie kosmetycznym warto upewnić się, czy nie występują u nas stany zapalne, brodawki, świeże blizny czy nawet rany, pęknięcia naskórka, grzybice ani drożdżyce. Zapraszamy na kompleksowy pedicure w gabinecie Estelium w Bielsku-Białej zarówno Panie, jak i Panów, którzy chcą odpowiednio zadbać o stan swoich stóp. Dzięki rozległej wiedzy i bogatemu doświadczeniu, potrafimy wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie, w wyniku czego cieszymy się ogromnym uznaniem klientów i klientek. Zapewniamy, że nie zawiodą się Państwo standardem naszych usług

Pedicure
Pedicure

Idealny

press to zoom
Pedicure
Pedicure

OPI Bielsko-Biała

press to zoom
Pedicure
Pedicure

Opisz swój obraz.

press to zoom
Pedicure
Pedicure

Opisz swój obraz.

press to zoom
1/1