top of page

Endermologia Bielsko-Biała - Endomasaż magnetyczny Mantis

MANTIS

ENDERMOLOGIA magnetyczna jest to absolutna nowość na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej. Ta unikalna włoska technologia ceniona jest za innowacyjność, a przede wszystkim za spektakularne efekty w bezinwazyjnych zabiegach redukujących cellulit i lokalną tkankę tłuszczową oraz działanie przeciwstarzeniowe.

 

Metoda


Patent firmy Mantis polega na doskonałym połączeniu i podwójnym systemie energii, która działa synergicznie - intensywnie stymuluje tkanki poprzez endomasaż oraz regeneruje komórki za pomocą pola magnetycznego z rezonansem stochastycznym.

 

Efekty endermologii


Zabieg z użyciem urządzenia Mantis pomaga zredukować wiele problemów natury estetycznej. Badania naukowe potwierdzają, iż bardzo trwałe efekty utrzymują w dość długim czasie po zabiegu. Układ podciśnienia stymuluje tkankę, tym samym pobudzając krążenie oraz przepływ limfy, uzyskujemy wymodelowanie konturu twarzy, mobilizację mięśni oraz poprawę ich odżywienia. Istotny dla zabiegu jest fakt wzbogacenia tego procesu o zmienne pole magnetyczne z rezonansem stochastycznym. Pole magnetyczne to jedyną formą energii stosowana w medycynie, która dociera do każdej komórki i działa na poziomie molekularnym, powodując tym samym wzbudzenie atomów oraz cząsteczek. Wpływa to pozytywnie na stężenie i ruch jonów, zapoczątkowując procesy biochemiczne, działa na komórki, przedłużając im żywotność.

 

Zabieg na ciało


Podwójny system energii jest idealną kuracją antycellulitową. Zabieg intensywnie wpływa na dotlenienie tkanek, znacznie poprawia krążenie i przepływ limfy oraz usuwa toksyny z organizmu. Rezultatem jest znacznie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej oraz stopniowa redukcja cellulitu. Nawet głęboko położone komórki tłuszczowe są skutecznie redukowane, dzięki zmiennemu polu magnetycznemu z rezonansem stochastycznym. Proces wydalania tłuszczu jest uaktywniany poprzez zwiększenie przepuszczalności i transportu jonów przez kanały jonowe oraz zmianę stężenia jonów wapnia.

Zabieg z urządzeniem Mantis polecany jest osobom, które w przyjemny i nieinwazyjny sposób chcą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz poprawić elastyczność skóry. Zabieg wpływa w bardzo pozytywny sposób na funkcjonowanie całego organizmu.


Zabieg endermologii polecany jest dla osób, które chcą zredukować zmarszczki oraz zwiększyć napięcie i elastyczność skóry twarzy, szyi i dekoltu. Pozytywnie wpływa też na cienie i obrzęki pod oczami, jest również doskonałym rozwiązaniem dla zmęczonej i poszarzałej, czy też niedotlenionej skóry. Terapia polem magnetycznym idealnie sprawdzi się jako przyspieszenie regeneracji uszkodzonych partii skóry po inwazyjnych zabiegach.

 

Jak przebiega zabieg endermologii?


Kosmetolog na podstawie przeprowadzonego wywiadu dobiera indywidualny program terapeutyczny. Seria to ok 5 - 15 zabiegów wykonywanych 1 - 2 razy w tygodniu.

 

 Endomasaż – głowica wyposażona w opatentowaną technologię D.E.S - masaż mechaniczny napędzanymi rolkami oraz pulsacyjne pole magnetyczne ze stochastycznym rezonansem
Zabieg trwa od 30 do 45 minut i jest niezwykle przyjemny.

 

Przeciwwskazania:


- ciąża, karmienie piersią
- zmiana nowotworowa
- antykoagulanty
- liposukcja (do 6 m-cy)
- rozrusznik serca, implant elektroniczny
- implant metalowy
- stan zapalny skóry
- infekcja
- epilepsja
- zaburzenia rytmu serca, niewydolność układu krążenia
- żylaki, popękane naczynka (lokalnie)
- przepuklina, tłuszczaki, implantacje, świeże blizny - w obszarze zabiegu

 

Przeciwwskazania do zastosowania pola magnetycznego:


- obecność metalowych protez, śrub, klamer itp.
- zaburzenia rytmu serca
- zapalenia skóry
- epilepsja
- zaburzenia nerwowe
- ciąża
- menstruacja z obfitym krwawieniem
- hemoroidy
- zmiany naczyniowe
- urządzenia wewnątrzmaciczne (cewnik, spirala, itp.)
- miejscowe infekcje grzybicze
- gorączka
- gruźlica

 

Ważna informacja – jeżeli masz przeciwwskazania do użycia pola magnetycznego, możemy je wyłączyć i wykonać sam masaż podciśnieniowy.

bottom of page