top of page

USUWANIE PRZEBARWIEŃ
BIELSKO-BIAŁA

Usuwanie przebarwień skóry

Jest to nieinwazyjna metoda laserowa, wykorzystująca urządzenie IPL (intensywne źródło światła), działająca na dwa typy fotostarzenia się skóry: przebarwienia, rozszerzone naczynka, rumień oraz głębsze zmiany – zmarszczki i spadek sprężystości skóry. Pełna kuracja wymaga ok. 5 zabiegów powtarzanych raz na miesiąc. Widoczne efekty pojawiają się po 2-3 zabiegu. Usuwanie przebarwień za pomocą lasera jest dość szybkie i praktycznie bezbolesne. Po zabiegu może pojawić się lekki rumień, utrzymujący się przez kilka godzin, ale nie musi. Laserowe usuwanie przebarwień to skuteczny sposób na odzyskanie zdrowego i promiennego wyglądu skóry.

Skuteczne usuwanie przebarwień
 

Wszystkie zabiegi przeprowadzane w naszym gabinecie to efektywne metody, które wykonywane są w sposób bezpieczny dla zdrowia. Usuwanie przebarwień przeprowadzają specjaliści posiadający duże doświadczenie w stosowaniu metod wykorzystujących urządzenie IPL. Powtarzanie zabiegu usuwania przebarwień w regularnych odstępach czasu pozwala skórze na pełną regenerację. Dzięki temu eliminuje się ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów związanych z jej osłabieniem.

Efekt po cyklu zabiegów to: redukcja zmarszczek, redukcja przebarwień, zmniejszenie teleangiektazji, zwężenie rozszerzonych porów, wzrost jędrności skóry.

Przeciwwskazania: opalona skóra, nieuregulowana cukrzyca, przyjmowanie leków światłouczulających.

bottom of page