top of page

USUWANIE PRZEBARWIEŃ
BIELSKO-BIAŁA

Usuwanie przebarwień skóry

Poznaj wyjątkowe pakiety

Vector-price-min.png

Pakiet Komfort
6 zabiegów

1 799 zł

Na wybrane partie ciała

do -25%

Kwota 1 zabiegu w pakiecie

299 zł

Vector-price-min.png

Pakiet Premium
15 zabiegów

4 199 zł

Na wybrane partie ciała

do -30%

Kwota 1 zabiegu w pakiecie:

279 zł

Vector-price-min.png

Pakiet Deluxe
30 zabiegów

7 499 zł

Na wybrane partie ciała

do -37%

Kwota 1 zabiegu w pakiecie:

249 zł

Pakiet 5+1 gratis
6 zabiegów

Depilacja laserowa

dowolnego obszaru ciała

Vector-price-min_edited.png

Jest to nieinwazyjna metoda laserowa, wykorzystująca urządzenie IPL (intensywne źródło światła), działająca na dwa typy fotostarzenia się skóry: przebarwienia, rozszerzone naczynka, rumień oraz głębsze zmiany – zmarszczki i spadek sprężystości skóry. Pełna kuracja wymaga ok. 5 zabiegów powtarzanych raz na miesiąc. Widoczne efekty pojawiają się po 2-3 zabiegu. Usuwanie przebarwień za pomocą lasera jest dość szybkie i praktycznie bezbolesne. Po zabiegu może pojawić się lekki rumień, utrzymujący się przez kilka godzin, ale nie musiLaserowe usuwanie przebarwień to skuteczny sposób na odzyskanie zdrowego i promiennego wyglądu skóry.

Skuteczne usuwanie przebarwień
 

Wszystkie zabiegi przeprowadzane w naszym gabinecie to efektywne metody, które wykonywane są w sposób bezpieczny dla zdrowia. Usuwanie przebarwień przeprowadzają specjaliści posiadający duże doświadczenie w stosowaniu metod wykorzystujących urządzenie IPL. Powtarzanie zabiegu usuwania przebarwień w regularnych odstępach czasu pozwala skórze na pełną regenerację. Dzięki temu eliminuje się ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów związanych z jej osłabieniem.

Efekt po cyklu zabiegów to: redukcja zmarszczek, redukcja przebarwień, zmniejszenie teleangiektazji, zwężenie rozszerzonych porów, wzrost jędrności skóry.

Przeciwwskazania: opalona skóra, nieuregulowana cukrzyca, przyjmowanie leków światłouczulających.

bottom of page