MEZOTERAPIA IGŁOWA BIELSKO-BIAŁA

Czym jest mezoterapia igłowa?

 

Mezoterapia igłowa to zabieg, który szybko poprawi kondycję skóry, jej napięcie i jędrność, a efekt będzie bardzo naturalny.

 

Jednym ze specjalistycznych zabiegów, na jakie mogą Państwo zapisać się w naszym gabinecie kosmetycznym, jest mezoterapia igłowa.

Bielsko-Biała, podobnie jak inne miasta w Polsce i na świecie, coraz bardziej docenia działanie tej niezwykłej metody, pozwalającej błyskawicznie poprawić stan skóry i uzyskać naturalny efekt jędrności i odpowiedniego napięcia.

 

Odżywianie i nawilżenie

 

Ta innowacyjna metoda polega głównie na wykonywaniu iniekcji w odpowiednie miejsce, przez co można zaaplikować optymalnie zmieszaną kompozycję składników odżywczych, umożliwiającą uzyskanie pożądanego przez pacjenta efektu. Jest to sprawdzony, nieinwazyjny zabieg, pozwalający zregenerować, nawilżyć oraz ujędrnić skórę.Ponadto, mezoterapia igłowa często stosowana jest w celu eliminacji zarówno pierwszych oznak starzenia, jak i tych bardziej rozwiniętych.

 

Miejsca wykonywania

 

Technika ta może być stosowana na różnych częściach ciała, np. na twarzy, dekolcie, szyi, a nawet na pośladkach, skórze głowy, udach, w okolicy ramion lub na brzuchu. Wstrzykiwany koktajl może nie tylko dokonać nawilżenia i ujędrnienia, ale także ograniczyć wypadanie włosów i usunąć cellulit. Jeśli chcą Państwo otrzymać jak najlepsze efekty, zapraszamy na 4-6 zabiegów mezoterapii igłowej w naszym gabinecie w Bielsku-Białej co 2-3 tygodnie. Ponadto, warto przeprowadzić ową procedurę jeszcze raz, po upływie 6 miesięcy, aby podtrzymać rezultat na dłużej. Poza aplikowanym preparatem, same iniekcje również mają pozytywny wpływ na jędrność i giętkość skóry, ponieważ stymulują fibroblasty do produkcji elastyny i kolagenu. Pełen efekt można zaobserwować po upływie około tygodnia od zabiegu.

 

Efekty zabiegu:

 

- łagodzą się lekkie zmarszczki,

- następuje detoksykacja,

- tkanka tłuszczowa w danym miejscu ulega zauważalnej redukcji,

- cebulki włosowe zostają pobudzone do wzrostu,

- skóra jest nawilżona,

- ujędrniona i odżywiona,

- proces łysienia zatrzymuje się.

 

Chwilę po wstrzyknięciu koktajlu mogą pojawić się niewielkie zaczerwienienia i obrzęki skóry oraz małe grudki bądź siniaczki. Znikają one jednak już po niedługim czasie.

 

Mezoterapia igłowa nie jest możliwa w przypadku:

 

- czynnych zapaleń,

- uczulenia na jakikolwiek składnik koktajlu,

- ciąży i laktacji,

- przyjmowania leków redukujących krzepliwość krwi,

- nietolerancji skóry na iniekcje (np. z powodu wyjątkowo płytkiego unaczynienia bądź skłonności do tworzenia bliznowców),

- chorób autoimmunologicznych,

- aktywnej opryszczki.

Mezoterapia-igłowa
Zabiegi-na-zmarszczki-na-czole
IMGL5990-copy
Mezoterapia
_bodegon ampollas_2012
1/1