top of page
SESJA4266_edited.jpg
Estelium-Logo-02_edited.png

SHOTY zabiegowe - szybki lifting twarzy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, przygotowaliśmy autorskie zabiegi, które są maksymalną dawką efektu w stosunkowo najkrótszym czasie wykonania. Szybkie zabiegi na twarz to skuteczne rozwiązanie dla osób o ograniczonym czasie, które pragną odświeżyć swój wygląd. 

Zabiegi te, to pełnowartościowa pielęgnacja skóry, która została skomponowana tak, aby czas trwania nie przekroczył 25 minut, a efekt był równie doby jak przy zabiegach pełno czasowych (zazwyczaj jest to ok 1-1,5h).

Autorskie Shoty zabiegowe to propozycja nie tylko dla osób zapracowanych i zabieganych, ale również dla tych którzy lubią żyć szybko i intensywnie.
Brzmi kusząco ???
Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy … ;-)

Lift Owal Shot – zabieg dla osób oczekujących konkretnych, ale naturalnych rozwiązań. Bazujemy w nim na stymulatorzec tkankowym, który podany w ściśle określony sposób (metoda iniekcji), daje nam efekt natychmiastowego uniesienia owalu twarzy, delikatnego spłycenia bruzd nosowo-wargowych oraz znaczną poprawę nawilżenia i zagęszczenia skóry. Pełny efekt zabiegu uzyskujemy po ok 10 dniach, jednak pierwsze rezultaty widoczne są tuż po zabiegu.

Retinol C Shot – złuszczający zabieg o właściwościach regenerująco – naprawczych, który przywraca skórze odpowiednie napięcie, minimalizuje widoczność zmarszczek i rozszerzonych porów oraz znacząco redukuje miejscowe przebarwienia. To wszystko jesteśmy w stanie osiągnąć poprzez działanie dwóch synergicznych składników:
- Witaminy C w stężeniu 14%, która ma doskonałe działanie antyoksydacyjne oraz
- Retinolu dzięki, któremu znacznie poprawia się gęstość i elastyczność skóry tym samym znacznie zmniejszając widoczność
Zabieg rekomendowany jest w serii 2-4 zabiegów (w zależności od potrzeb skóry)
Zabiegi wykonuje się w odstępach co 3-4 tygodnie

Lifting Shot – zabieg nieinwazyjny, dla osób oczekujących natychmiastowego napięcia i liftingu skóry. Doskonale sprawdza się jako tzw. "zabieg bankietowy" czy też "przed wielkim wyjściem" po którym skóra jest napięta i gładka.

Glow Shot - ekspresowy zabieg, który dedykowany jest przede wszystkim dla skór zmęczonych, szarych, z przebarwieniami czy tzw. skór palacza. Po takim zabiegu cera zyskuje natychmiastowe rozświetlenie, wyrównanie kolorytu, staje się świetlista i pełna blasku.

Oxygen Shot - zabieg nawilżająco - dotleniający ze wskazaniem dla skór szarych, zmęczonych, niedotlenionych oraz suchych. Jest to idealna rozwiązanie dla osób stale przebywających w pomieszczeniach zamkniętych oraz klimatyzowanych, narażonych na stres i inne zanieczyszczenia. Ponadto zabieg ten, dzięki intensywnemu natlenieniu tkanek, będzie bardzo dobrze się sprawdzał przy profilaktyce i działaniu anty-aging.
Po zabiegu dzięki odpowiednio dobranemu serum oraz dobroczynnemu działaniu czystego tlenu, cera natychmiastowo poprawia się. Skóra po zabiegu jest pełna blasku, a poziom nawilżenia znacząco się zwiększa.

Wymienione powyżej szybkie zabiegi na twarz są idealne dla osób poszukujących ekspresowych, skutecznych rozwiązań na poprawę wyglądu skóry twarzy.

bottom of page