top of page

Kriolipoliza medyczna Bielsko-Biała - redukcja tkanki tłuszczowej

Zabieg kriolipolizy medycznej

LipoCryo - opatentowane urządzenie medyczne, które stanowi przełomowy system w odchudzaniu i szansę na idealną figurę. Efektem zabiegu jest utrata od 25 do nawet 45% tkanki tłuszczowej.

 

Pełny rezultat zabiegu można zaobserwować po ok. 6 tygodniach.

 

Metoda ta jest nieinwazyjna i bezbolesna.

 

Nie wymaga czasu na rekonwalescencję. Profesjonalnie przeprowadzona kriolipoliza pozwala na natychmiastowy powrót do wykonywania codziennych czynności.

LipoCryo - profesjonalna redukcja tkanki tłuszczowej

 

Komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki - kriolipoliza polega więc na schładzaniu komórek tłuszczowych w celu ich redukcji. Komórki tłuszczowe pod wpływem działania stałej, niskiej temperatury, między 2,8 – 3,2 stopnia Celsjusza, ulegają apoptozie – śmierci komórkowej.

 

Ich zawartość jest następnie wydalana z organizmu w procesach metabolicznych, dzięki transportowi poprzez układ limfatyczny. W tym celu stosuje się kontrolowaną niską temperaturę, która powoduje obumieranie komórek tłuszczowych bez uszkodzenia tkanki nerwowej i mięśniowej.

 

 Kriolipoliza może być przeprowadzana w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud, łydek, a także w obrębie blizn po cesarskim cięciu.

Lipo

Lipo
Search video...
LipoCryo
03:58
Play Video
bottom of page