top of page

Nasz Team.

Gabinet Urody Estelium to nie tylko miejsce, ale przede wszystkim Kobiety, które go tworzą ...
Prywatnie - każda z nas jest inna - wyjątkowa 😍

A w pracy? Łączy nas pasja do zawodu, nieustanna chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności oraz... jak to w każdej pracy bywa ...  wspólna kawka w samo południe 😉 
Chcesz nas poznać nas bliżej?

Zapraszamy 

Kopia IMG_9664_edited.jpg

Kinga 

  Prace w branży beauty rozpoczęła jeszcze w czasie szkoły kosmetycznej, co pozwoliło na bieżąco łączyć teorie podręcznikową z praktyka.

 

Choć nigdy w życiu nie oglądała „gwiezdnych wojen” jej zawodowe serce skradła laseroterapia.

 

Długie godziny spędzone przy zabiegach depilacji laserowej spowodowały, ze ten zabieg może wykonywać z zamkniętymi oczami Terapie laserowe oraz IPL docenia za szeroki wachlarz możliwości oraz opcje łączenia ich z innymi zabiegami.

 

Podczas tworzenia planów beauty stawia na pobudzanie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry, co pozwala uniknąć przerysowanego, karykaturalnego efektu.

 

Najnowszym tematem jej zawodowych zainteresowań jest terapia blizn w zakresie której ciagle poszerza swoją wiedzę. Ponadto Kinga pełni funkcje managera naszego gabinetu.

Koordynuje prace całego zespołu, wprowadza w życie pomysły udoskonalające nasza ofertę. Wraz z reszta zespołu czuwa nad tym, aby wszyscy nasi klienci czuli się w Estelium jak najlepiej zaopiekowani.

IMG_0173 kopiuj.jpg

Marta 

W gabinecie Estelium pracuje od samego początku. Włożyła całą swoją wiedzę oraz serce, aby współtworzyć to miejsce i wnieść do niego to, co najlepsze.

 

Mimo młodego wyglądu posiada już kilkunastoletnie doświadczenie. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu laseroterapii oraz kosmetologii estetycznej.

 

Z wielka precyzja wykonuje zabiegi wolumetrii twarzy, modelowania ust czy wypełniania kwasem hialuronowym.

 

Marta potrafi podkreślić piękno każdej klientki, zawsze służy profesjonalna rada, jej szeroka wiedza sprawia, ze w "kosmetologicznych Milionerach" nasz telefon do przyjaciela na pewno byłby do niej!

 

Nieustannie dokształca się, uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach, aby jej wiedza i umiejętności były na jak najwyższym poziomie.

1709901849255_edited_edited.jpg

Ania

Nasza pani magister kosmetologii, pełna pasji do pielęgnacji twarzy i ciała.

Jest kosmetologiem z misją… misją znalezienia sposobu na spełnienie najskrytszych kosmetycznych marzeń naszych klientek i klientów.

Nieustannie doszkala się w dziedzinie kosmetologii, co przekłada się na efekty zabiegowe.
Ania nie boi się wyzwań. Uważa, że spersonalizowany plan terapii zabiegowych jest kluczem do sukcesu i stanowi solidny fundament dla osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.
Jako ortodoksyjna wyznawczyni holistycznej opieki nad klientem, zarówno w pracy z ciałem jak i podczas zabiegów pielęgnacyjnych twarzy łączy działanie nowoczesnej aparatury i kosmetyki białej, nie zapominając przy tym jak ważna jest suplementacja dla zdrowia całego naszego organizmu.

Wasze zadowolenie i satysfakcja to dla niej największa nagroda.

bottom of page