top of page

Nasz Team.

Gabinet Urody Estelium to nie tylko miejsce, ale przede wszystkim Kobiety, które go tworzą...
Prywatnie każda z nas jest inna - wyjątkowa ;) A w pracy? Łączy nas pasja do zawodu, nieustanna chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności oraz... jak to w każdej pracy bywa - wspólna kawka w samo południe ;)
Chcesz nas poznać? Zapraszamy :)

Kopia IMG_9664.JPG

Kinga 

  Prace w branży beauty rozpoczęła jeszcze w czasie szkoły kosmetycznej, co pozwoliło na bieżąco łączyć teorie podręcznikową z praktyka.

 

Choć nigdy w życiu nie oglądała „gwiezdnych wojen” jej zawodowe serce skradła laseroterapia.

 

Długie godziny spędzone przy zabiegach depilacji laserowej spowodowały, ze ten zabieg może wykonywać z zamkniętymi oczami Terapie laserowe oraz IPL docenia za szeroki wachlarz możliwości oraz opcje łączenia ich z innymi zabiegami.

 

Podczas tworzenia planów beauty stawia na pobudzanie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry, co pozwala uniknąć przerysowanego, karykaturalnego efektu.

 

Najnowszym tematem jej zawodowych zainteresowań jest terapia blizn w zakresie której ciagle poszerza swoją wiedzę. Ponadto Kinga pełni funkcje managera naszego gabinetu.

Koordynuje prace całego zespołu, wprowadza w życie pomysły udoskonalające nasza ofertę. Wraz z reszta zespołu czuwa nad tym, aby wszyscy nasi klienci czuli się w Estelium jak najlepiej zaopiekowani.

1675948156457.jpg

Joanna

Specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę, jest kosmetologiem z misją.

 

Misja... znalezienia sposobu na spełnienie najskrytszych kosmetycznych marzeń naszych klientek i klientów. Nawet tych o możliwości jedzenia pączków pomiędzy zabiegami endermologii.

 

Asia nie boi się wyzwań. Uważa, że spersonalizowany plan terapii zabiegowych jest kluczem do sukcesu. Zarówno w pracy z ciałem jak i podczas zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, gdzie łączy działanie nowoczesnej aparatury i peelingów chemicznych.

IMG_0173 kopiuj.jpg

Marta 

W gabinecie Estelium pracuje od samego początku. Włożyła całą swoją wiedzę oraz serce, aby współtworzyć to miejsce i wnieść do niego to, co najlepsze.

 

Mimo młodego wyglądu posiada już kilkunastoletnie doświadczenie. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu laseroterapii oraz kosmetologii estetycznej.

 

Z wielka precyzja wykonuje zabiegi wolumetrii twarzy, modelowania ust czy wypełniania kwasem hialuronowym.

 

Marta potrafi podkreślić piękno każdej klientki, zawsze służy profesjonalna rada, jej szeroka wiedza sprawia, ze w kosmetologicznych

 

Milionerach nasz telefon do przyjaciela na pewno byłby do niej!

 

Nieustannie dokształca się, uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach, by jej wiedza i umiejętności były na jak najwyższym poziomie.

1675865259704_edited.jpg

Katarzyna

Specjalistka od terapii manualnych.

 

Najlepiej z całego zespołu potrafi wytłumaczyć ze KOBIDO to nie rodzaj sushi i ze w połączeniu z Facetapingiem działa cuda!

 

Holistyczne podejście do każdej osoby pozwala jej na tworzenie indywidualnych procedur w zabiegach na twarz i ciało.

 

Nieustannie doszkala się w dziedzinie kosmetologii, co przekłada się na efekty zabiegowe. Stawia na naturalność i piękno, wierząc, że czas spędzony w gabinecie, to dla klienta chwila na złapanie oddechu i pełen relaks. Kto poznał Kasie wie, ze potrafi zarazić uśmiechem i pozytywną energią.

 

Co można traktować jako bonus do wykonanego przez nią zabiegu. Wasze zadowolenie i satysfakcja to dla niej największa nagroda.

Kopia IMG_9641.JPG
IMG_0204.JPG
IMG_0705 kopiuj.jpg

Aneta

Nasza gabinetowa Woder woman do walki z cera trądzikową, bezwzględna dla zmarszczek w terapiach anti-aging. Pielęgnacje cer problematycznych nie ma przed nią tajemnic, nawet tych mlodych.

Nie wiemy czy to jej góralski temperament, czy inny rodzaj magii, ale jak nikt inny potrafi zmotywować naszych nastoletnich klientów do regularnej pielęgnacji skory, co jak każda mama wie nie jest łatwe.

 

Aneta to miłośniczka składów, potrafi wyrecytować INCI wielu kosmetyków i w przystępny sposób opowiedzieć o działaniu każdej substancji aktywnej wykorzystywanej w jej planach zabiegowych, jak i doradzić gdzie kupić sweter dobrej jakości.

 

Jej pasja jest kosmetyka biała, swoją praca potwierdza, ze sukcesem każdej terapii kosmetycznej jest solidny fundament z tradycyjnej pielęgnacji.

Beata

Nasza pani magister kosmetologii, pełna pasji do pielęgnacji twarzy i ciała.

 

Niech nie zmyli Was jej anielska uroda! Ta dziewczyna wie jak używać niebezpiecznych narzędzi strzelanie z lasera podczas depilacji? Wbijanie igły, tam gdzie trzeba? Proszę bardzo! Mocną stroną Beti są zabiegi iniekcyjne, takie jak mezoterapia czy modelowanie ust.

 

Do pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem, higiena i bezpieczeństwo są dla niej szczególnie ważne, dlatego tez często podejmuje próbę zwalczania internetowych kosmetycznych mitów i zwiększania świadomości klientów.

 

W przerwach od pracy pełni funkcje dilerki tik-tokowych żarcików branżowych, co niejednokrotnie umila picie porannej kawy całemu zespołowi.

bottom of page