top of page

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK USIECIOWANYM KWASEM HIALURONOWYM, POWIĘKSZANIE UST  – BIELSKO-BIAŁA

IMG_1146 kopiuj (3)_edited.jpg

Usieciowany Kwas hialuronowy to najpopularniejsza substancja, obecnie stosowana do wypełniania zmarszczek i bruzd. Młoda skóra jest w nią bogata, jednak z wiekiem jej działanie i obecność w skórze ulega degradacji. Objawia się to widocznymi zmianami, takimi jak zmarszczki, bruzdy, fałdy oraz zniekształcenie konturów twarzy. W celu zatrzymania i odwrócenia tego procesu wstrzykuje się do skóry tzw. wypełniacze, czyli usieciowany kwas hialuronowy.

Coraz popularniejsze stają się mało inwazyjne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Wypełnianie zmarszczek to jedna z najczęściej wykonywanych przez nasz gabinet usług. Większość klientów i klientek mamy z Bielska-Białej, ale zapraszamy również wszystkich z pobliskich miast i miejscowości. Wykorzystywany w tego typu zabiegach kwas hialuronowy, zapewnia kompleksowe wypełnianie zmarszczek — to rozwiązanie stosowane zarówno w celu korekcji drobnych, jak i głębokich zmarszczek, bruzd i fałdów. Kobiety, które są zdecydowane na powiększanie ust i ich wymodelowanie, także będą zadowolone z efektów, jakie przyniesie kwas hialuronowy.

Powiększanie ust

Przebieg zabiegu wypełniania zmarszczek – Bielsko-Biała

 

Wypełnianie następuje poprzez iniekcje na odpowiedniej głębokości skóry, a cząsteczki żelu dopasowane są do struktury tkanki danej warstwy skóry. Zapewnia to poprawę objętości i jędrności skóry poprzez odpowiednie podnoszenie zwiotczałych tkanek. Takie wypełnianie zmarszczek likwiduje większość widocznych objawów starzenia. Sam zabieg jest stosunkowo szybki, a efekt widoczny natychmiast, jednak bezpośrednio po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona i obrzęknięta.
 

Efekt po zabiegu powinien utrzymać się od 6 do 18 miesięcy, po tym czasie kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji). Okres utrzymywania się kwasu zależy głównie od rodzaju skóry, miejsca iniekcji, ilości wstrzykniętego preparatu, a także jakości i stylu życia. Powiększanie ust jest popularnym zabiegiem, na który decyduje się wiele kobiet. Czują się dzięki niemu pewne siebie, co jednocześnie wpływa pozytywnie na ich samopoczucie.

 

Obszary poddawane zabiegowi:

-Poziome zmarszczki czoła

-Zmarszczki gładzizny

-Linia brwi

-Zmarszczki około oczodołowe

-Fałdy wargowo-nosowe

-Zmarszczki palacza

-Kontur ust Zmarszczki śmiechowe

-Linie marionetki

Przeciwwskazania do wypełniania ust:

-Ciąża, laktacja

-Stany zapalne skóry, opryszczka

-Skłonność do powstawania blizn przerostowych

-Niewyrównana cukrzyca (powyżej 16mg)

  Antykoagulanty (Akard, Haparyna, Aspiryna)

-Choroby immunologiczne (choroby reumatyczne, toczeń rumieniowaty)

-Alergia

-Choroby tarczycy

-Bielactwo

-Trądzik różowaty (w aktywnej formie)

-Łuszczyca

-Choroby nowotworowe

-Padaczka

-Choroby zakaźne

bottom of page