top of page

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK USIECIOWANYM KWASEM HIALURONOWYM, POWIĘKSZANIE UST

Usta powiększone kwasem hialuronowym

Najpopularniejszą substancją obecnie stosowaną do wypełniania zmarszczek i bruzd jest usieciowany kwas hialuronowy. Młoda skóra jest bogata w kwas hialuronowy, jednak z wiekiem obecność i działanie kwasu hialuronowego w skórze ulega degradacji, co objawia się widocznymi zmianami, takimi jak zmarszczki, bruzdy, fałdy oraz zniekształcenie konturów twarzy. W celu zatrzymania i odwrócenia tego procesu wstrzykuje się do skóry tzw. wypełniacze, czyli usieciowany kwas hialuronowy.

Kwas hialuronowy, zapewnia kompleksowe wypełnianie zmarszczek - to rozwiązanie stosowane zarówno w celu korekcji drobnych, jak i głębokich zmarszczek, bruzd i fałdów. Również kobiety, które są zdecydowane na powiększanie ust i ich wymodelowanie, będą zadowolone z efektów, jakie przyniesie kwas hialuronowy.

Powiększanie ust

Wypełnianie następuje poprzez iniekcje na odpowiedniej głębokości skóry, a cząsteczki żelu dopasowane są do struktury tkanki danej warstwy skóry. Zapewnia to poprawę objętości i jędrności skóry poprzez odpowiednie podnoszenie zwiotczałych tkanek. Takie wypełnianie zmarszczek likwiduje większość widocznych objawów starzenia. Sam zabieg jest stosunkowo szybki, a efekt widoczny natychmiast, jednak bezpośrednio po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona i obrzęknięta.
 

Efekt po zabiegu powinien utrzymać się od 6 do 18 miesięcy, po tym czasie kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji). Okres utrzymywania się kwasu zależy głównie od rodzaju skóry, miejsca iniekcji, ilości wstrzykniętego preparatu, a także jakości i stylu życia. Powiększanie ust jest popularnym zabiegiem, na który decyduje się wiele kobiet. Czują się dzięki niemu pewne siebie, co jednocześnie wpływa pozytywnie na ich samopoczucie.

 

Obszary poddawane zabiegowi:

-Poziome zmarszczki czoła

-Zmarszczki gładzizny

-Linia brwi

-Zmarszczki około oczodołowe

-Fałdy wargowo-nosowe

-Zmarszczki palacza

-Kontur ust Zmarszczki śmiechowe

-Linie marionetki

Wypełnianie ust Przeciwwskazania:

-Ciąża, laktacja

-Stany zapalne skóry, opryszczka

-Skłonność do powstawania blizn przerostowych

-Niewyrównana cukrzyca (powyżej 16mg) Antykoagulanty (Akard, Haparyna, Aspiryna)

-Choroby immunologiczne (choroby reumatyczne, toczeń rumieniowaty)

-Alergia

-Choroby tarczycy

-Bielactwo

-Trądzik różowaty (w aktywnej formie)

-Łuszczyca

-Choroby nowotworowe

-Padaczka

-Choroby zakaźne

bottom of page