Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Bielsko-Biała

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs jest to jedna z najpopularniejszych metod stylizacji. Zabieg polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej, rzęsy syntetycznej, w proporcji 1:1. Dzięki tej metodzie możemy uzyskać efekt zagęszczenia, przedłużenia i przyciemnienia rzęs. Przy przedłużaniu istotny jest układ rzęs naturalnych, bowiem stanowią one podstawę dla rzęs doklejanych. W zależności od indywidualnych preferencji, można rzęsy wydłużyć, podkręcić czy też otworzyć optycznie oko. Rzęsy dokleja się do wszystkich rzęs „dorosłych”. Resztę systematycznie uzupełniamy na pozostałych wizytach.

Czy przedłużaniem rzęs zniszczymy rzęsy naturalne?

Nie, jeżeli zabieg jest wykonywany w profesjonalnym gabinecie oraz przez wykwalifikowaną osobę. Kolejnym warunkiem jest odpowiedni jakościowo materiał. Istotna jest również pielęgnacja po zabiegu przedłużania rzęs, czyli stosowanie się do zaleceń pozabiegowych. Taki zabieg stylizacji rzęs nie ma żadnego wpływu na wypadanie tych naturalnych. Odpowiednio dobrana ilość oraz grubość rzęs nie powinna obciążyć rzęs naturalnych, ani mieć wpływu na ich wypadanie.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Przedłużanie / zagęszczanie rzęs przeznaczone jest dla wszystkich osób które cenią sobie komfort i wygodę w życiu codziennym. Taki zabieg pozwoli zapomnieć o uciążliwym tuszowaniu rzęs oraz sprawi że tusz nigdy się nie rozmaże, a rzęsy będą piękne i efektowne.

Jak często należy powtarzać zabieg (uzupełniać rzęsy)?

Kolejne zabiegi związane są z naturalnym cyklem wypadania rzęs. Rzęsy naturalne wypadają, a na ich miejscu wyrastają nowe. Z tego powodu należy regularnie uzupełniać sztuczne rzęsy co 2-4 tygodni.

Jak pielęgnować rzęsy po przedłużaniu?

Pielęgnacji sztucznych rzęs nie należy się obawiać. Należy jedynie pamiętać aby używać kosmetyków beztłuszczowych (inaczej rzęsy zaczną się słabiej trzymać i mogą odpaść). Rzęsy należy również codziennie starannie rozczesywać specjalną szczoteczką, tak aby ładnie się układały.

Przeciwwskazania do przedłużania rzęs

  • brak własnych rzęs (nie można przykleić sztucznych)

  • Wszelkie stany zapalne oczu i okolic oczu

  • zapalenia wirusowe

  • jaska i zaćma


Przedłużanie rzęs metodą jest bezpieczne, a dzięki takiemu zabiegowi możemy zaoszczędzić czas na makijaż i codzienną pielęgnację rzęs.

rzesy 90
rzesy 90
press to zoom
rzesy 78
rzesy 78
press to zoom
rzęsy 4
rzęsy 4
press to zoom
rzęsy 3
rzęsy 3
press to zoom
rzęsy
rzęsy
press to zoom
rzęsy34
rzęsy34
press to zoom
makijaz-przedluzone-rzesy
makijaz-przedluzone-rzesy
press to zoom
rzęsy 2
rzęsy 2
press to zoom
1/1