top of page

Mikronakłuwanie skóry głowy

Dermaroller podczas zabiegu mezoterapii mikroigłowej tworzy mikrokanaliki w skórze, które powodują mikrouszkodzenia. Wywołuje to kontrolowany stan zapalny w skórze właściwej, dzięki czemu samoistnie zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne się za stan naszej skóry. Główną rolą mikrokanalików jest umożliwienie łatwego przenikania składników aktywnych, zwiększając w ten sposób skuteczność i efektywność zabiegów estetycznych.
 

Zabieg mezoterapii igłowej przy użyciu dermarollera stymuluje procesy naprawcze w skórze. Jego efekty widoczne są już w kilka dni po zabiegu, jednak trwałe rezultaty następują dopiero po kilku miesiącach. Efekty kuracji są coraz bardziej trwałe i widoczne, wraz z każdym kolejnym zabiegiem.

Przed zabiegiem należy umyć dokładnie włosy i skórę głowy.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej z zastosowaniem odpowiednich składników aktywnych polecany jest dla obiet i mężczyzn w różnym wieku oraz w różnych typach łysienia czy też problemach z wypadaniem włosów. Użycie

Dermaroller pływa korzystnie na cebulki włosów, przedłuża fazę wzrostu włosa i wzmacnia mieszki włosowe. Dzięki temu można zatrzymać i odwrócić proces wypadania włosów.

Pierwsze odczuwalne efekty zabiegu to zaprzestanie wypadania włosów. Wraz z kontynuacją zabiegów następuje wzrost objętości włosów oraz ich pogrubienie.. Aby uzyskać zadowalający rezultat zaleca się kuracje długotrwałe. Zabiegi należy wykonywać co tydzień przez około 2 miesiące, później dla podtrzymywania efektów raz w miesiącu przez okres pół roku.

bottom of page