M-Cellu Slim

Zabieg Murier M-Cellu Slim polecany jest dla osób z tendencją do gromadzenia tkanki tłuszczowej i tworzenia się cellulitu. Dzięki zastosowaniu unikalnej kombinacji lipolitycznych składników aktywnych następuje przyspieszenie procesu spalania tkanki tłuszczowej w miejscach takich jak: pośladki, uda, brzuch czy ramiona. Współdziałanie składników aktywnych poprawia napięcie skóry oraz jej jędrność i sprężystość. Kofeina zawarta w preparacie pobudza syntezę kolagenu. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna oraz wytrzymała na rozciąganie. Kluczowym składnikiem zabiegu są komórki macierzyste, które doskonale chronią skórę przed działaniem wolnych rodników oraz pobudzają naturalne procesy regeneracyjne. Dodatkowa obecność kwasu hialuronowego sprawia, iż skóra staje się bardziej aksamitna,  gładka oraz intensywnie nawilżona. Wszystkie składniki współdziałają ze sobą, stymulując procesy odbudowy skóry. Tym samym powstrzymujemy proces starzenia się skóry, utraty jej jędrności i elastyczności.

 

Na czym polega zabieg?

Wprowadzanie składników aktywnych odbywa się za pomocą mezoterapii mikroigłowej, czyli tzw. dermarollera. Urządzenie to umożliwia wykonanie zabiegu, który opiera się na wykonaniu niewielkich nakłuć skóry. Skutkuje to pobudzeniem skóry do intensywnej regeneracji i samodzielnej odbudowy. Poprzez drobne kanaliki, które powstają w wyniku nakłuwania składniki aktywne dostarczane są w głębsze partie skóry. Regularne wykonywanie zabiegów pozwala osiągnąć spektakularne efekty w stosunkowo krótkim czasie. Sam proces mikronakłuwania skutkuje zwiększeniem produkcji w skórze kolagenu i elastyny. 

Dla jednej klientki przeznaczony jest jeden set zabiegowy, dzięki czemu klient otrzymuje indywidualny dermaroller do mikronakłuwania. Set przeznaczony jest na 3 zabiegi z mikronakłuciami, które wykonujemy w odstępach co ok. 10 dni.

 

Efekty zabiegu:

  • widoczne zmniejszenie „skórki pomarańczowej”

  • redukcja nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej

  • poprawa wyglądu skóry