Mesoboost lHA
usieciowany
20% kwas hialuronowy

Przełomowy zabieg – elastyczność skóry wzrasta 4x, a jej nawilżenie nawet o 110% !!!

 

Usieciowany kwas hialuronowy (LHA) dotychczas stosowany był tylko do zabiegów wypełniania (usta, bruzdy, itd.), jednak specjalistyczny produkt LHA z 20% usieciowanym kwasem hialuronowym zmienił oblicze tego zabiegu.

 

Zabieg w połączeniu z mezoterapią mikroigłową daje spektakularne wręcz efekty!

                                                                                                 

Połączenie to jest idealne dla osób, które preferują zabiegi ekskluzywne i wymagające mniejszej częstotliwości. Zainspirowany został efektami wynikającymi z prestiżowych zabiegów medycyny estetycznej. Daje on długotrwały efekt nawilżonej, jędrnej i gładkiej skóry. Zastosowanie LHA w zabiegu skutkuje wzrostem poziomu nawilżenia skóry – już po 1h, aż o 110%! Ponadto wzrost elastyczności 4-krotnie przewyższa rezultaty uzyskane po zabiegu z nieusieciowanym kwasem hialuronowym.

 

Dodatkowo w czasie zabiegu aplikowany jest (haC) potrójny kwas hialuronowy o stężeniu 1,5% oraz kwas askorbinowy (witamina C). Takie połączenie składników aktywnych wykazuje wysoką skuteczność przy redukcji objawów związanych z procesem starzenia jak: zmarszczki, utrata jędrności czy nierównomierny koloryt cery. Obecność witaminy C (bardzo silny antyoksydant) wspomaga proces syntezy kolagenu, przywraca jędrność i gęstość skóry. Wzbogacenie produktu o glukonolakton stymuluje odnowę komórkową, wzmacnia efekt wygładzenia i rozjaśnienia przebarwień oraz poprawia nawilżenie skóry.

 

Na czym polega zabieg?

Odpowiednio przygotowaną skórę, nakłuwamy dermarollerem o długości igieł 1mm. Tworząc tysiące „mikrootworków” w skórze otwieramy drogę dla składników aktywnych, które wchłaniają się o 300x lepiej niż po standardowej aplikacji. Już sam zabieg z dermarollerem stymuluje procesy dermonaprawcze oraz produkcję kolagenu i elastyny.

Następnie aplikujemy usieciowany kwas hialuronowy (LHA) oraz nieusieciowany kwas hialuronowy z witaminą C (haC).

Całość zabiegu wykańczana jest odpowiednim kremem.

 

Dla uzyskania pełnych efektów zalecana jest seria 4-5 zabiegów wykonywanych w odstępach 3-4 tygodnie.

 

Wskazania do zabiegu:

  • Utrata jędrności i elastyczności skóry

  • Szara i zmęczona cera

  • Skóra wysuszona i odwodniona

  • Cera palacza

  • Zmarszczki

  • Opadający owal twarzy