DRENAŻ LIMFATYCZNY BIELSKO-BIAŁA

Drenanż limfatyczny

Drenaż limfatyczny jest formą masażu, który ma na celu szybsze przenikanie limfy do naczyń, jak również przyspieszenie krążenia oraz redukcja zastojów limfatycznych.Jest to istotne działanie, ze względu na fakt, iż zła praca układu krwionośno-limfatycznego może powodować wiele zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu.

Taki rodzaj masażu jest szczególnie dedykowany dla osób, które borykają się z problemami zastojów limfatycznych, chcą ujędrnić skórę oraz usunąć toksyny i zwalczyć cellulit. Drenaż ma działanie odchudzające, pobudza krążenie krwi i limfy poprawiając w ten sposób wydolność naszego organizmu.

 

Systematyczne stosowanie drenażu limfatycznego pozwoli dłużej cieszyć się pozytywnymi efektami, jędrnej i elastycznej skóry. Zabieg wspomaga kuracje odchudzające, oczyszczając organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Delikatne i powolne ruchy mają na celu przesunięcia zalegających płynów obrzękowych w miejsca, w których organizm będzie mógł je w łatwy sposób wchłonąć lub wydalić.

 

Drenaż limfatyczny – masaż, który wpływa na skórę i tkankę podskórną, a ze względu na swoje pompująco – ugniatający charakter, jest moczopędny i można to odczuć bezpośrednio po zabiegu.

 

Efekty drenażu limfatycznego:

 

- drenuje komórki i oczyszcza je z toksyn

- redukuje cellulit

- poprawia odżywienie skóry

- transportuje wodę i składniki mineralne

- wspomaga procesy odpornościowe (immunologiczne) organizmu

- daje uczucie lekkich nóg

- zapobiega powstawaniu żylaków

Bańka chińska
Bańka chińska
Masaż bańka chińska
Masaż bańka chińska
Masaż bańka chińska
Masaż bańka chińska
Masaż bańka chińska
Masaż bańka chińska
Masaż bańka chińska
Masaż bańka chińska
1/1