top of page

Aquatherm
zabieg dotelniająco - nawilżający

Zabieg na bazie wody termalnej pochodzącej ze źródła Salies-de-Bearn w Pirenejach Francuskich, dzięki czemu umożliwia normalizację skóry wrażliwej, poprzez przywrócenie równowagi metabolizmu naskórka oraz funkcji obronnych skóry. Woda mineralno-termalna dzięki zrównoważonej kompozycji soli i oligoelementów takich jak jony sodu, potasu, wapnia, magnezu, cynku, miedzi itp. doskonale wyrównuje oraz zapobiega niedoborom minerałów w naszej skórze.

 

Systematyczne stosowanie normalizuje skórę wrażliwą oraz przywraca jej naturalne funkcje ochronne oraz właściwy metabolizm naskórka. Aktywne składniki to m.in. ceramidy i cukry pro biotyczne, które wzmacniają ochronne warstwy lipidowe, uniemożliwiając przenikanie szkodliwych substancji do skóry. Zmniejsza skłonność do reagowania na takie czynniki jak stres czy zanieczyszczenie środowiska. Uzupełniają również utratę wody i metabolitów w skórze.

 

Po zabiegu skóra pozostaje głęboko nawilżona, wygładzona, rozjaśniona oraz cera z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi wycisza się w widoczny sposób. Przeznaczony jest dla skór w każdym wieku, również tych przedwcześnie starzejących się.

bottom of page